PAR STUDIJA FA

"Studija FA" savu darbību uzsāka 1997.g. Talsos un visu šo laiku tās darbība saistīta ar apskaņošanas pakalpojumiem, skaņu ierakstu studiju, fonogrammu izveidošanu, grupas "HALO" muzikāliem pakalpojumiem. Studijas dibinātājs Atis Freibergs. Par ilgadēju profesionālu un godprātīgu darbu 2018.g. saņemts Talsu novada domes goda raksts Latvijas valsts simtgades jubilejā.

SKAŅU IERAKSTU STUDIJA

Ne viens vien Latvijā pazīstams mūziķis savas karjeras pirmsākumos izmantojis "Studija FA" pakalpojumus. Starp tiem Jānis Stībelis, Linda Leen, Intars Busulis, Raimonds Tiguls, Normunds Rutulis, Kristīna Broka, u.c., gan grupas Pienvedēju piedzīvojumi, Roja, Jūrkant, Lavrix band, u.c. ,  bērnu popgrupas "Jūras akmentiņi"-Ventspils, "Punktiņi"-Tukums, "Nebēdņi"-Mērsrags, "Krikši"-Talsi, "Jāņmārtiņi"-Engure, "Taustiņi"-Kandava u.c.

Studija FA ierakstu studijas pakalpojumus izmantojuši daudzi kori, vokālie ansambļi, pūtēju orķestri, ģitāristu ansambļi un citi lielāka dalībnieku skaita kolektīvi. Tie  pamatā rakstīti izbraukumu sesijās Talsos, Rojā, Ventspilī, Tukumā, Rīgā u.c., par studiju telpām izmantojot baznīcas, skolas, kultūras namus u.c.

Lielāko daļu studijas laiku paņem darbs ar individuālajiem vokālistiem, instrumentālistiem. Pamatā tie ir vietējie Talsu un apkārtējo novadu mūziķi, gan ar lielāku, gan mazāku muzikālo pieredzi. Studijas pakalpojums daudzos gadījumos ir "pamēģināt kā tas ir", nopietnāk ierakstīt AudioCD, vai ierakstīt atsevišķas dziesmas.  Daudz tiek strādāts pie skaņu ierakstiem vietējo kultūras pasākumu, koncertu, konkursu, u.t.t. vajadzībām.

APSKAŅOŠANA

Apskaņošanas pakalpojumu sniegšana bija galvenais "Studija FA" dibināšanas iemesls. Sākotnēji tehniskais aprīkojums bija pieticīgs, taču neskatoties uz to, tika apskaņoti pietiekami lieli un nopietni pasākumi, starp tiem vietēja mēroga (Talsu rajona) dziesmu un deju svētki, pūtēju orķestru, dažādu grupu koncerti, teātru izrādes, tas viss gan brīvdabas estrādēs, gan kultūras namos.

Šobrīd apskaņošanas pakalpojums nav orientēts uz lieliem masu pasākumiem, tas būs kvalitatīvs un piemērots vidēja mēroga, kompaktiem koncertiem mazākai auditorijai, gan telpās, gan brīvdabā.

Dizaina studija

No 2020 gada tiek piedāvāts ar skaņu nesaistīts pakalpojums -  dažādu dizaina un interjera priekšmetu izgatavošana. Studija FA ir ģimenes uzņēmums un šī nodarbe ir mūsu hobijs, taču daudzu cilvēku mudināti  esam sākuši piedāvāt šo priekšmetu iegādi. 

Katrs produkts ir roku darbs, oriģināls, vienā eksemplārā, tos atkārtojot, katrs nākamais niansēs noteikti atšķirsies. Šobrīd neesam pievērsušies uz kādu konkrētu produktu, bet tiek realizētas dažādas idejas. Katalogā var iepazīties ar paveiktajiem darbiem, kurus var iegādāties, pasūtīt vai vienkārši apskatīties.

Šie prodokti lieliski papildinās interjeru Jūsu apkārtējā vidē, mājās, darba vietā, dažādos pasākumos un būs labas dāvanas.

0

Pirkumu grozs