Apskaņošana

      Nodrošinām profesionālus apskaņošanas pakalpojumus visdažādākā rakstura un nozīmes pasākumiem (koncerti, teātru izrādes, korporatīvie pasākumi, valsts svētki, dažādu tradīciju svētki, sporta spēles u.c.)

      Pakalpojums ietver skaņu tehnisko nodrošinājumu, tā transportēšanu uz/no norises vietu, iekārtu montāžu/demontāžu, iekārtu apkalpošanu pasākuma laikā.


CIK LIELAI AUDITORIJAI ?

      Apskaņošanas pakalpojums nav orientēts uz lieliem masu pasākumiem, tehniskais nodrošinājums ir kompakts, tas būs kvalitatīvs un piemērots vidēja mēroga koncertiem, mazākai auditorijai telpās un brīvdabā, līdz +/- 400 klausītājiem. Izvēloties pakalpojumu jāņem  vērā pasākuma forma, raksturs, norises vieta, skaņas pārklājums. Šīs un citas ar apskaņošanu saistītās lietas vispirms tiek pārrunātas ar pasākumu organizatoriem.


TEHNISKAIS NODROŠINĀJUMS

      Tehniskais nodrošinājums bāzēts uz MARTIN AUDIO, YAMAHA, MACKIE, SHURE, KLARK TEKNIK, TC ELECTRONIC, FENDER, LD SYSTEMS u.c. ražotāju iekārtām.


CENA

      Pakalpojumam nav noteikta cena. To veidos dažādi nosacījumi, kas saistīti ar uzdevuma veikšanu. Pasākuma organizators dod visu nepieciešamo informāciju, to izvērtēsim un sagatavosim piedāvājumu.

Galvenie nosacījumi:

  • Apzināt norises vietu (telpā vai brīvdabā), paredzamo klausītāju skaitu .
  • Pasākuma forma (koncerts, izrāde, balle, semināri, sporta spēles u.c.).
  • Informācija par nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu (mākslinieku tehniskie raideri, organizatora vēlmes).
  • Pasākuma norises garums, tehnikas montāžas/demontāžas procesiem atvēlētais laiks, mēģinājumi, citi procesi.
  • Saņemt informāciju par norises vietas tehniskiem nosacījumiem ( elektrības pieslēgums, skatuves izmēri, piekļūšana norises vietai u.c.)
  • Pasākuma norises plāns, scenārijs.

Nosacījumi katram pasākumam atšķirsies. 

Izvērtējot visus nosacījumus, nepieciešamā aprīkojuma specifiku un daudzumu, apkalpojošo personālu, darba stundas, kilometrus u.t.t., tiks dots cenas piedāvājums.

0

Pirkumu grozs